
Косарка роторна для мотоблока з повітряним охолодженням на два диски Роторні коси для мотоблоку
- Готово к отправке
- Код: КР-02
6 500 ₴
+380 (99) 484-09-22
- +380 (63) 116-39-79
- +380 (68) 334-16-89
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
- Вы звоните и делаете заказ
- Мы отправляем Вам товар.
- Оплачиваете при получении, после осмотра.
осарка роторна для мотоблоку Косар-01 Pro Купити косарку для мотоблоку Косар-01 Pro (099) 484-09-22 (063) 116-39-79 Ви телефонуєте та робите замовлення в телефонному режимі Ми привозимо до Вас товар. Оплачуєте при отриманні після огляду.
Косарка для мотоблока Характеристики:
| Ширина захвату | 800 мм |
|---|---|
| Продуктивність | 0,2 га/г |
| Макс. число обертів | 3600 об/хв |
| Висота трави | до 1000 мм |
| Висота сріза | 70 мм |
| Привід | Від валу відбора (ВОМ) |
| Діаметр вала | под шпонку, d=18мм |
| Мотоблок | Від 6 л.с. |
| Країна виробник | Украина |
| Висота | 550 мм |
| Ширина | 680 мм |
| Довжина | 880 мм |
| Вага | 27 кг |


Косарка роторна КР-02 до мотоблоку з повітряним охолодженням.
Установка цього обладнання є легкою та не займає багато часу. Косарка КР-02 встановлюється ззаду мотоблока. Вона використовується для очищення території від трави будь-якої жорсткості або залишків врожаю.
Механізм складається з 2-х ротарів, на кожен з яких встановлено по 4 ножі. Скошена трава буде складатися в ряд.
Тип агрегатування - навісний.
Працює від ВВП (вал відбору потужності мотоблоку)
Потужність мотоблока від 6 к.с.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Шепетовский завод культиваторов |
| Страна производитель | Украина |
| Количество ножей | 8 шт |
| Потребность в мощности трактора | 6 л.с. |
| Ширина захвата | 800 мм |
- Цена: 6 500 ₴










