
Окучник дворядний PRO
- Готово до відправки
- Код: ШЗК55
3 150 ₴
+380 (99) 484-09-22
- +380 (63) 116-39-79
- +380 (68) 334-16-89
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
- Вы звоните и делаете заказ
- Мы отправляем Вам товар.
- Оплачиваете при получении, после осмотра.
Окучник дворядний PRO
Купити дворядний окучник PRO, з доставкою:
- 063-116-3979
- 099-484-09-22
- Ви дзвоните і робите замовлення в телефонному режимі
- Ми привозимо Вам товар.
- Оплачуєте при отриманні, після огляду.
Окучник дворядний PRO. Характеристика:
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Навісний |
| Глибина обробки регульована | 100-200 мм |
| Ширина міжряддя регульована | до 400 мм |
| Кількість корпусів | 2 шт. |
| Ширина корпусів регульована | до 350 мм |
| Агрегатується з мототракторами | від 12 л. с. |
| Габарити | 1200 / 300 / 400 мм |
| Маса | 17 кг |
Купити трирядне окучник:
Окучник для мотоблока. Опис:
Окучник може встановлюватися на мотоблоки та мототрактора всіх типів.
Кут атаки та глибина, регулюються болтовим з'єднанням.
Підшипниковий вузол розбірний.
болти в комплекті не йдуть
Купити окучник для мотоблока:
можна зв'язавшись із нами телефоном або залишити заявку на нашому сайті
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Шепетівський завод культиваторів |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
- Ціна: 3 150 ₴










