
Окучник дворядний
- Готово до відправки
- Код: Ш-О2МБ
3 150 ₴
+380 (99) 484-09-22
- +380 (63) 116-39-79
- +380 (68) 334-16-89
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
- Ви телефонуєте та робите замовлення
- Ми відправляємо Вам товар.
- Оплачуєте під час отримання, після огляду.
- болти в комплекті не йдуть
Окучник дворядний
Купити дворядний окучник, з доставкою:
- Ви телефонуєте та робите замовлення в телефонному режимі
-
Ми приносимо Вам товар.
-
Оплачуєте під час отримання, після огляду.
Окучник дворядний. Характеристика:
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Навісний |
| Глибина оброблення регульована | 100-200 мм |
| Ширина міжряджання | регульована |
| Кількість корпусів | 2 шт. |
| Ширина корпусів регульована | до 350 мм |
| Агрегатується з мотоблоками | від 8 л.с. |
| Габарити | 1200 / 300 / 400 мм |
| Маса | 17 кг |
Купити дворядний окучник:
можна зв'язавшись із нами телефоном або залишити заявку на нашому сайті
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Агрегатування | Навісні |
| Група | Легкі |
| Призначення | Універсальний |
- Ціна: 3 150 ₴










