
Окучник на мотоблок пропольник мотоблочний с кріпленням
- Готово до відправки
- Код: ШЗК0028
1 970 ₴
+380 (99) 484-09-22
- +380 (63) 116-39-79
- +380 (68) 334-16-89
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
- Ви телефонуєте або пишете нам.
- Ми відправляємо Вам товар Новою Пікою.
- Ви оплачуєте під час отримання, після огляду.
- болти в комплекті не йдуть
Написати в Viber Написати в Телеграм
Окучник на мотоблок 1R1T
Купити Окучник на мотоблок
- Ви телефонуєте та робите замовлення в телефонному режимі
- Ми приносимо Вам товар.
- Оплачуєте під час отримання, після огляду.
Окучник на мотоблок 1R1T Характеристика:
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Навісний |
| Глибина оброблення регульована | 100-200 мм |
| Кількість корпусів | 1 шт. |
| Ширина корпусу регульована | до 350 мм |
| Агрегатується з мотоблоками | від 2 л.с. |
| Габарити | 300/600/400 мм |
| Маса | 10 кг |
Купити окучник для мотоблока
можна зв'язавшись із нами телефоном або залишити заявку на нашому сайті
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ПТМЗ |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 970 ₴



