
Окучник для мотоблока на один рядок плужок з кріпленням
- Готово до відправки
- Код: ШЗК0077
1 970 ₴
+380 (99) 484-09-22
- +380 (63) 116-39-79
- +380 (68) 334-16-89
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
- Ви телефонуєте або пишете нам.
- Ми відправляємо Вам товар Новою Пікою.
- Ви оплачуєте під час отримання, після огляду.
- болти в комплекті не йдуть
Написати в Viber Написати в Телеграм
Окучник для мотоблока МБ-1TW
Купити окучник для мотоблока МБ-1TW
- Ви телефонуєте та робите замовлення в телефонному режимі
- Ми приносимо Вам товар.
- Оплачуєте під час отримання, після огляду.
Окучник для мотоблока МБ-1TW. Характеристика:
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Однорядний окучник |
| Зчепка | 1 точка (швеллер) |
| Кут атаки регульований | Талреп |
| П'ятка | Да |
| Висота стійки від п'яти | 600 мм |
| Глибина оброблення регульована | 50-100 мм |
| Ширина рала максимальна | 350 мм |
| Кількість корпусів | 1 шт. |
| Габарити (Д/В/Ш) | 500 / 600 / 350 мм |
| Вага | 9 кг |
Купити окучник для мотоблока МБ-1TW
можна зв'язавшись із нами телефоном або залишити заявку на нашому сайті і наші продавці зв'яжуться з Вами.
Доставляємо в будь-яку точку України своїми автомобілями або транспортною компанією.
Розрахунок у разі отримання.
БЕЗ ПРИВАБЛИВОЇ ОПЛАТИ.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ШИП |
| Країна виробник | Україна |
| Потреба в потужності трактора | 5 к.с. |
- Ціна: 1 970 ₴








