
Окучник трирядний PRO універсальний підгортальник для мототрактора чи важкого мотоблока
- Готово до відправки
- Код: Ш-00921
5 700 ₴
+380 (99) 484-09-22
- +380 (63) 116-39-79
- +380 (68) 334-16-89
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
- Ви телефонуєте та робите замовлення
- Ми відправляємо Вам товар.
- Оплачуєте під час отримання, після огляду.
- болти в комплекті не йдуть
Окучник трирядний PRO
Купити трирядний окучник PRO, з доставкою:
- Ви телефонуєте та робите замовлення в телефонному режимі
- Ми приносимо Вам товар.
- Оплачуєте під час отримання, після огляду.
Окучник трирядний PRO. Характеристика:
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Навісний |
| Глибина оброблення регульована | 100-200 мм |
| Ширина схоплення | 1200 мм |
| Зчепка потрійна | Усилена |
| Кількість корпусів | 3 шт. |
| Ширина корпусів | Регульована |
| Агрегатується з мототракторами | від 12 л.с. |
| Габарити | 1200 / 300 / 400 мм |
| Маса | 26 кг |
Купити трирядний окучник:
можна зв'язавшись із нами телефоном або залишити заявку на нашому сайті
Доставляємо в будь-яку точку України своїми автомобілями або транспортною компанією.
Розрахунок у разі отримання.
БЕЗ ПРИВАБЛИВОЇ ОПЛАТИ.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Шепетівський завод культиваторів |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Нове |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення | Універсальний |
| Група | Легкі |
| Агрегатування | Навісні |
- Ціна: 5 700 ₴






