
Окучник дворядний для посадки картоплі мотоблоком або мототрактором
- Готово до відправки
- Код: Ш-О2МТ PRO
3 890 ₴
+380 (99) 484-09-22
- +380 (63) 116-39-79
- +380 (68) 334-16-89
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
- Ви телефонуєте та робите замовлення
- Ми відправляємо Вам товар.
- Оплачуєте під час отримання, після огляду.
- болти в комплекті не йдуть
Окучник дворядний рала PRO
Купити дворядний окучник PRO
- Ви телефонуєте та робите замовлення в телефонному режимі
- Ми приносимо Вам товар.
- Оплачуєте під час отримання, після огляду.
Окучник дворядний PRO. Характеристика:
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Навісний |
| Глибина оброблення регульована | 100-200 мм |
| Ширина міжряджання | регульована |
| Кількість корпусів | 2 шт. |
| Ширина корпусів регульована | до 350 мм |
| Агрегатується з мотоблоками | від 8 л.с. |
| Габарити | 750 / 300 / 400 мм |
| Маса | 24 кг |
Купити дворядний окучник
можна зв'язавшись із нами телефоном або залишити заявку на нашому сайті
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Шепетівський завод культиваторів |
| Країна виробник | Україна |
| Ширина міжрядь | 750 мм |
| Продуктивність | 0.1 га/год |
| Потреба в потужності трактора | 6 к.с. |
| Культура | Картопля |
| Стан | Нове |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення | Універсальний |
| Група | Легкі |
- Ціна: 3 890 ₴




