
Фігурка Фанко Поп Бетмен Джокер Funko Pop Batman Joker (chase) 10 см JK 337C
- В наявності
- Код: В JK 337C
1 500 ₴
+380 (99) 484-09-22
- +380 (63) 116-39-79
- +380 (68) 334-16-89
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фігурка Фанко Поп Бетмен Джокер Funko Pop Batman Joker (chase) 10 см JK 337C
Опис:
Виробник: Funko Pop
Всесвіт: Batman / Бетмен
Персонаж: Joker / Джокер
Висота фігурки: 10 см
Матеріал: Vinyl / Вініл
Упаковка: 12 x 16 x 9 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Funko |
| Країна виробник | В'єтнам |
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 100 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Казковий/мульт герой |
| Колір | Різні кольори |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 150 мм |
| Довжина упаковки | 90 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 120 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота см | 10 |
| Гарантія | 14 днів |
- Ціна: 1 500 ₴


